Witamy serdecznie na naszej stronie.

Mamy na imię Nati i Alex. Jesteśmy mężem i żoną. Fotografia i filmowanie jest nasza wielka pasją. Lubimy to co robimy i będziemy szczęśliwi pracować dla Was!

 

Opinie klientów

Współpraca z Nati i Aleksem to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm. Są totalnie zakochani w tym co robią i zaangażowani w 100%... 
Polecam z czystym sumieniem.Dziękujemy i do zobaczenia! 

NATKANIEC ANIA

Wspaniałe małżeństwo które do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i na 100%. Zdjęcia cudowne, wręcz magiczne. Film oddający klimat całego wesela. Praca z nimi to była czysta przyjemność... i bardzo dużo zabawy. Polecam z całego serca i dziękujemy za tak cudowną pamiątkę!!! Dzięki Wam będziemy z wielką przyjemnością wracać do tego ważnego dla nas dnia.

ADA GRABOWSKA 

Było nam miło pracować razem na sesji ślubnej, super zabawa, miła atmosfera. Zdjęcia bardzo nam się podobają. Nati i Alex potrafią uchwycić magiczne momenty... Dbają o szczegóły podczas sesji. Piękna pamiątka. Dziękujemy!

ANNA KUBIK 

Natalia i Alex to czarodzieje!!! Z każdego zdjęcia, ujęcia potrafią stworzyć dzieło. Pełen profesjonalizm. Na sesji czujesz się swobodnie bez krępacji. Bardzo ciepli i mili ludzie. Dziękuję za pamiątkę rodzinną której nie zapomnę... Jeszcze raz dziękuję i polecam sama na pewno skorzystam jeszcze nieraz.

SYLWIA TOMCZ

Więcej opinii na naszej fanpage